• Kategorie
  • Szukaj
  • Dresówki pętelki drukowane

Dresówka - co to za materiał?

Dzianina dresowa czyli potocznie zwana przez wszystkich dresówka to jeden z najbardziej popularnych na rynku materiałów. Swoją popularność zawdzięcza uniwersalności. Dresówka w zależności od gramatury oraz rodzaju (pętelkowa lub drapana) może posłużyć do uszycia zarówno letnich sukienek jak i zimowych czapek. Dresówka może być wykonana zarówno z naturalnego materiału jakim jest bawełna, dzięki czemu nasze ciało będzie oddychać, z dodatkiem elastanu, który nada jej elastyczności, a także z włókien syntetycznych takich jak poliester, dzięki którym materiał ten będzie wytrzymalszy.

Dresówka pętelka

Dresówka pętelka czyli dzianina, która z jednej strony jest gładka, zaś z drugiej strony ma niewielkie pętelki (dzięki czemu nie da się jej pomylić z żadną inną dzianiną). Dresówka pętelka jest dzianiną średniej grubości.

Wysokiej jakości druk:

Dzięki wysokiej jakości nadruku możecie być spokojni, że kolory nie wypłowieją i nie spiorą się po pierwszym użyciu. Natomiast dzięki autorskim projektom znajdziecie masę fantastycznych wzorów zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci na każdą okazję. Popuśćcie wodzę fantazji...