• Kategorie
  • Szukaj
  • Tkaniny obrusowe wodoodporne

Wodoodporne i plamoodporne tkaniny obrusowe:

W naszym sklepie znaleźć można również wodoodporne i zarazem plamoodporne tkaniny obrusowe. Wysokiej jakości tkanina i tusze użyte w trakcie druku sublimacyjnego sprawiają, że jest to materiał idealny na obrus na każdą okazję, niezależnie czy jest to zwykły dzień czy święta. Każdy na pewno znajdzie design idealny na swój stół i na każde warunki, ponieważ tak jak wcześniej wspomnieliśmy materiał ten jest wodoodporny i plamoodporny, czyli nawet dla mocno "starającej się" osoby będzie bardzo ciężko go zabrudzić ;)

Uniwersalność:

Oczywiście tkaninę tą można użyć również do uszycia pięknych i wzorzystych fartuchów kuchennych. Mamy w tym celu również specjalnie przygotowane panele, dzięki czemu nawet początkującemu nowicjuszowi uda się je uszyć.


Co można uszyć z tkaniny obrusowej:

Tkanina obrusowa idealnie nadaje się na obrusy świąteczne i codzienne, obrusy reklamowe i na targi, bieżniki, fartuchy oraz wiele innych...


Używane przez nas tusze do druku to oryginalne tusze firmy EPSON, które charakteryzują się wysoką jakością koloru, bardzo długą odpornością na odbarwienia (np. na skutek promieni UV) oraz posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100.


Szerokość: 152 cm
Gramatura: 175 g/m2
Skład: 100% Poliester
Prać w temp. do 
30°C

image