• Kategorie
  • Szukaj
  • Tkanina welurowa Enjoy New

Tkanina welurowa Enjoy New to zupełna NOWOŚĆ w naszej kolekcji. Tkanina ta będzie w naszym sklepie na stałe i w coraz szerszej ofercie kolorystycznej. Koniecznie zapoznaj się z jej zaletami poniżej.


O tkaninie Enjoy New:

Tkanina Enjoy New to tkanina z serii Home Decor o wysokiej gramaturze 250 g/m2, porowatej i miękkiej w dotyku, lekko wyczuwalnej strukturze o krótko ściętym włosiu, lejąca i dobrze układająca się. Materiał po obu stronach ma ten sam kolor, nie cieniuje się, dzięki czemu prezentuje się jednolicie. Wykazuje właściwości hydrofobowe, co oznacza, że jest plamoodporna i nie wchłania rozlanych płynów.


Odporność na zniszczenia:

Dostępna w naszym sklepie tkanina Enjoy New przeszła liczne testy m. in. na rodzieranie, pillingowanie oraz ścieranie - 45 000 cykli w teście Martindale'a, co oznacza ilość tarć potrzebnych do uszkodzenia materiału, dzięki czemu materiały te są odporne na zniszczenia przez wiele lat.


Bezpieczeństwo i trudnopalność:

Nasza tkanina Enjoy New dzięki wspomnianej wcześniej impregnacji jest wolna od chemikaliów i bezpieczna dla alergików, 
posiada również certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 (dzięki czemu nada się nawet do pokoju dla dzieci).  Tkanina ta jest również TRUDNOPALNA (ocena na podstawie "testu papierosa").

Dedykowana do produkcji:

Tkanina Enjoy New idealnie nada się na piękne zasłony, do tapicerowania i odnawiania kanap, foteli, krzeseł i innych mebli, narzuty, koce, poduszki, ale także do produkcji plecaków, torebek, nerek, workoplecaków, wózków, organizerów do Obaga, kosmetyczek, pokrowców i wielu innych. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia.