• Kategorie
  • Szukaj
  • Lycra / lama

Materiały Holograficzne:

Jako sklep TkaneDziane.pl możemy z całą pewnością i dumą stwierdzić, że jesteśmy liderem na rynku tekstylnym jeżeli chodzi o posiadaną ilość oraz jakość holograficznych tkanin, dzianin, ekoskór, folii i innych produktów używanych do produkcji odzieży czy galanterii. Zdecydowana większość naszych produktów została wyprodukowana specjalnie na nasze zamówienie i została importowana przez nas samych co sprawia, że jest to produkt dostępny praktycznie tylko u nas. Oczywiście cały czas poszerzamy bogatą już ofertę naszych hologramów o nowości z każdej kategorii.


Szerokie zastosowanie dzianin holograficznych:

Nasze dzianiny holograficzne są idealnym rozwiązaniem, jeżeli planujecie uszyć wyjątkowe stroje taneczne, stroje kąpielowe, stroje estradowe, body, suknie wieczorowe, sukienki, bluzki oraz wiele innych. Jakość materiału i jego niezwykłe efekty holograficzne zagwarantują, że każdy będzie podziwiał i oglądał się za efektem gotowego produktu.


Niska cena:

Jako prawdopodobnie jedyny w Polsce importer takich ilości materiałów holograficznych mamy bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do innych sklepów (najczęściej tanecznych), które kupują mniejsze ilości i sprzedają produkty podobne do naszych za kilkukrotnie wyższe ceny. U nas znajdziecie materiały cięte od 0,5 m oraz od 1 metra wzwyż.