• Kategorie
  • Szukaj
  • Welury i Welwety

Dzianina welurowa:

Dzianina welurowa zwana inaczej aksamitem bądź pluszem to piękny i miły w dotyku materiał z krótką okrywą włókienną, delikatnie lśniący i odbijający światło. Nasze dzianiny welurowe, a w szczególności welur aksamitny to produkty najwyższej jakości. Dostępne mamy zarówno bawełniane jak i poliestrowe

Zastosowanie weluru:

Welur odzieżowy ma bardzo szerokie spektrum zastosowań. Jednym z podstawowych jego zastosowań jest odzież, a dokładniej ekskluzywne dresy, czy bluzy (jeżeli cenimy sobie zarówno wygodę jak i modny wygląd to dresy welurowe będą idealnym rozwiązaniem). Welur bardzo często wykorzystywany jest również do szycia milusich kołderek i poduszek zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Materiał ten spokojnie posłuży również w celach dekoracyjnych. Każdy gość z pewnością zachwyci się poduszkami wykonanymi z tego materiału.

Welur aksamitny - szeroka gama kolorów:

Nasz welur aksamitny to najlepszy w dotyku welur spośród większości dostępnych na rynku. Jest delikatnie grubszy (za sprawą dłuższego włosia) od większości konkurencyjnych materiałów, dzięki czemu dużo lepiej się układa, a uszyta z niego bluza czy spodnie są dużo bardziej odporne na zużycie od tych najczęściej dostępnych cieńszych wersji. W TkaneDziane.pl z pewnością znajdziecie wszystkie najmodniejsze kolory tego sezonu.