• Kategorie
  • Szukaj
  • Pikówki

Tkaniny pikowane:

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór tkanin pikowanych, zarówno naszych znanych i lubianych wzorów, jednobarwnych, ale również pikowanych przez nas tkanin holograficznych. Wysoka jakość użytych tkanin, ociepliny i nici definitywnie przemawiają za oryginalnością i jakością naszych pikówek. 


Unikalne wzornictwo i styl:

Od kilku lat zarówno w Polsce jak i na świecie tkaniny holograficzne zwane potocznie hologramami zyskują coraz większą sławę. Korzystają z nich znani projektanci, a także coraz więcej znanych marek odzieżowych, dlatego nasz sklep TkaneDziane.pl jako lider materiałów holograficznych w kraju rozszerzył również naszą bogatą ofertę hologramów o pikowane tkaniny holograficzne. Wyselekcjonowane przez nas materiały są poddawane przez nas procesowi pikowania, w wybranym przez nas wzorze i o wybranej grubości ociepliny, dlatego możecie mieć niemal pewność, że nie znajdziecie nikogo takiego w podobnej do waszej kurtce lub płaszczu.

Pikówki nie tylko na kurtki:

Oczywiście z naszych tkanin pikowanych uszyjecie nie tylko zewnętrzną warstwę kurtki czy płaszcza.  Z powodzeniem materiały te możecie wykorzystać również do uszycia kamizelek, torebek, plecaków, nerek oraz wielu innych. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia ;)