• Kategorie
  • Szukaj
  • Poliester wodoodporny drukowany

Poliester Wodoodporny:

Nasza wodoodporna tkanina poliestrowa to wysokiej jakości materiał z którym poradzi sobie każda domowa maszyna. Tkanina którą znajdziecie w naszym sklepie TkaneDziane.pl jest zarówno plastyczna i delikatna w dotyku jak i wytrzymała na tyle by znieść praktycznie każdy trud i każdego użytkownika.

Dedykowany do produkcji:

Poliester wodoodporny idealnie nada się do produkcji plecaków, torebek, nerek, workoplecaków, wózków, organizerów do Obaga, kosmetyczek, śpiworków, śliniaków, obrusów, poduszek, pokrowców i wielu innych. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia. 

Wysokiej jakości druk:

Dzięki wysokiej jakości nadruku możecie być spokojni, że kolory nie wypłowieją i nie spiorą się po pierwszym użyciu. Natomiast dzięki autorskim projektom znajdziecie masę fantastycznych wzorów zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci na każdą okazję. Popuśćcie wodzę fantazji...

Używane przez nas tusze do druku to oryginalne tusze firmy EPSON, które charakteryzują się wysoką jakością koloru, bardzo długą odpornością na odbarwienia (np. na skutek promieni UV) oraz posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100.


Szerokość: 152 cm (+/-5%)
Gramatura: 200g/m2 (+/- 5%)
Skład: 100% Poliester
Konserwacja: prać w temp. do 30°C


image