• Kategorie
  • Szukaj
  • Pikówki

Tkaniny pikowane

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór tkanin pikowanych, zarówno naszych znanych i lubianych wzorów, jednobarwnych, ale również pikowanych przez nas tkanin holograficznych. Wysoka jakość użytych tkanin i tuszy z atestami, a także różne grubości ociepliny i szycia definitywnie przemawiają za oryginalnością naszych pikówek. 


Unikalne wzornictwo i styl

Jak już wcześniej wspomnieliśmy zdecydowana większość druków i wzorów na tkaninie kurtkowej wykonana jest specjalnie dla nas, wzór pikowania oraz grubość ociepliny również dobierana jest przez naszych specjalistów, dlatego kupując w naszym sklepie macie bardzo nikłe szanse zobaczyć kogokolwiek jeszcze na ulicy w kurtce o takim samym wzorze. Dodatkowo znajdziecie u nas coraz bardziej popularne hologramy, które sami przepikowaliśmy, co również daje nikłe szanse na znalezienie takiej pikówki gdziekolwiek indziej. 

Pikówki nie tylko na kurtki

Oczywiście z tkanin pikowanych uszyjecie nie tylko zewnętrzną warstwę kurtki czy płaszcza. W naszym asortymencie znajdziecie również pikowaną podszewkę, a także pikowane ekoskóry. Z powodzeniem materiały te możecie wykorzystać również do uszycia torebek, plecaków, nerek, a niektóre z nich możecie wykorzystać również jako materiały tapicerskie.