• Kategorie
  • Szukaj
  • Mikrofibra Ręcznikowa

Czym jest Mikrofibra Ręcznikowa?:

Mikrofibra to nowoczesny i specjalny typ mikrowłókna, który składa się z odpowiedniej ilości włókien poliestrowych i poliamidowych (nylon). Powstałe w ten sposób mikrowłókna są 10 razy cieńsze od jedwabiu, 30 razy cieńsze od bawełny, 40 razy cieńsze niż wełna i aż 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa, a także charakteryzują się ogromną chłonnością i wytrzymałością. Ręczniki wykonane z tego materiału charakteryzują się również znacznie niższą wagą i objętością od zwykłego ręcznika (co ma ogromne znaczenie np. w transporcie lotniczym), a także posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne.


Do czego nadaje się mikrofibra ręcznikowa?:

Przede wszystkim na wszelkiego rodzaju ręczniki sportowe, plażowe i reklamowe, ręczniczki dla psów do wycierania łap czy sierści, ściereczki samochodowe, ściereczki do okularów oraz wiele innych...


Używane przez nas tusze do druku to oryginalne tusze firmy EPSON, które charakteryzują się wysoką jakością koloru, bardzo długą odpornością na odbarwienia (np. na skutek promieni UV) oraz posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100.


Gramatura: 220 g/m2 (+/- 5%)
Szerokość: 145 cm (+/- 5%)
Skład: 90% Poliester + 10% Nylon
Pranie w temp. do 40 stopni

image