• Kategorie
  • Szukaj
  • Hologramy

Materiały Holograficzne:

Jako sklep TkaneDziane.pl możemy z całą pewnością i dumą stwierdzić, że jesteśmy liderem na rynku tekstylnym jeżeli chodzi o posiadaną ilość oraz jakość holograficznych tkanin, dzianin, ekoskór, folii i innych produktów używanych do produkcji odzieży czy galanterii. Zdecydowana większość naszych produktów została wyprodukowana specjalnie na nasze zamówienie i została importowana przez nas samych co sprawia, że jest to produkt dostępny praktycznie tylko u nas.

Bogata oferta produktów holograficznych:

Niezależnie od tego co i na jaką skalę szyjesz (czy to torebka, kurtka, stroje taneczne lub inne oraz czy na własne potrzeby czy na hurtową sprzedaż) znajdziesz u nas z powodzeniem następujące holograficzne produkty: ekoskóra PU, folia wysokoprzezroczysta, lycra, lama, ortalion, pikówki, dzianiny, tkaniny, pasmanterię i inne. Oczywiście na tym nie kończymy, cały czas poszerzamy naszą bogatą ofertę hologramów.

Szerokie zastosowanie hologramów:

Nasze materiały holograficzne to produkty, przy których trzeba na chwilę usiąść i porządnie się zastanowić co z tego uszyć w pierwszej kolejności. Nie sposób wymienić wszystkich możliwych rozwiązań, w których można użyć naszych hologramów, ale nasi klienci z powodzeniem szyją z nich organizery do obagów, torebki, plecaki, nerki, kosmetyczki, galanterię, kurtki, kamizelki, płaszcze, stroje taneczne, stroje kąpielowe, stroje estradowe, body, suknie wieczorowe, sukienki, bluzki, ale również buty, biżuterię, elementy dekoracyjne do odzieży, a nawet maski na karnawał i do teatrów. Nasze materiały wielokrotnie gościły na pokazach mody, u znanych zarówno w Polsce jak i za granicą projektantów mody. Żadne zdjęcia nie są w stanie w pełni oddać ich piękna i efektów holograficznych.

Niska cena:

Jako prawdopodobnie jedyny w Polsce importer takich ilości ekoskór, folii i innych materiałów holograficznych mamy bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do innych sklepów, które kupują małe ilości, najczęściej nie większe niż 1 FQ. U nas znajdziecie ekoskóry i folie cięte na 1 FQ, 0,5 m oraz od 1 metra wzwyż, a także inne produkty cięte od 0,5 m wzwyż.