• Kategorie
  • Szukaj
  • Pumi Drukowane

Co to jest tkanina Pumi?:

Drukowana tkanina Pumi (często zwana lekkim ortalionem) to tkanina, która jest gęsto tkana z cienkiej przędzy poliestrowej. Jej gęsty i gładki splot sprawia, że jest ona wodoodporna oraz bardzo wytrzymała na przetarcia i rozdarcia wynikające z codziennego użytkowania, a także dużo bardziej wiatroszczelna od zwykłych ubrań. Jest łatwa w pielęgnacji (lekkie zabrudzenia można spokojnie zetrzeć mokrą gąbką z lekkim detergentem). Do tego jest materiałem szybkoschnącym, z lekkim połyskiem (co nadaje jej dodatkowej elegancji) oraz delikatnie szeleszczącym. 

Do czego nadaje się Pumi?:

Pumi to tkanina, która idealnie nada się na lekkie wodoodporne sportowe kurtki i spodnie, płaszczyki dziecięce, kurtki kieszonkowe, pelerynki, torby wielorazowe, lekkie ubranka dla psów i innych zwierząt, wodoodporne podszewki do toreb i kosmetyczek, woreczki i pokrowce, materiały reklamowe, peleryny fryzjerskie i barberskie, śpiwory oraz wiele innych...


Używane przez nas tusze do druku to oryginalne tusze firmy EPSON, które charakteryzują się wysoką jakością koloru, bardzo długą odpornością na odbarwienia (np. na skutek promieni UV) oraz posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100.

Szerokość: 140 cm (+/-5%)
Gramatura:  85 g/m2 (+/-5%)
Skład: 100% Poliester
Pranie w temp. do 30 stopni

image